Agnieszka Lorbiecka

O szkoleniu dowiedziałam się od znajomych z pracy, tematyka bardzo mnie zainteresowała, więc bez wahania się zgłosiłam – w końcu trening, w którym mogę poznać samą siebie, a nie tylko, jak psychologicznie kierować innymi. Dowiem się, jak żyć w zgodzie ze swoją naturą – to moja pierwsza myśl. I się nie pomyliłam. Warsztat prowadzony dynamicznie, zaskakujący, wywołujący szereg pozytywnych emocji, optymizmu, dobrej energii. To trening dla każdego – czy jesteś kobietą czy mężczyzną, singlem czy w związku, podwładnym czy przełożonym, mieszkasz na wsi czy w mieście, Twoje życie jest poukładane czy niczym burza z piorunami – Structogram jest dla Ciebie.

Daniel Słupczewski

W mojej pracy i życiu zaszły pewne zmiany. Zdecydowanej poprawie uległy moje kontakty z ludźmi. Structogram sprawił, że zwracam uwagę na to, co do tej pory wydawało się dla mnie niekiedy „dziwactwem”. Teraz rozumiem, dlaczego ludzie reagują, czy zachowują się w taki, a nie inny sposób.
Wiem, że jeszcze przede mną wiele pracy, jednakże ten pierwszy krok sprawił, że widzę światło, w stronę którego chcę zmierzać.

Anita Dobrowolska

O analizie biostruktury mózgu dowiedziałam się od koleżanek, które wcześniej uczestniczyły w warsztatach Structogram 1 i 2. Temat bardzo mnie zainteresował, ponieważ związany jest z poznawaniem siebie od strony genetyki mózgu, a nie wypracowanych zachowań.
Cel, jaki postawiłam sobie przed szkoleniem, to poszerzenie wiedzy na temat własnych możliwości i ograniczeń, a także  umiejętność poznania osobowości drugiego człowieka.
Structogram pozwolił mi na:
– jeszcze lepsze poznanie moich mocnych i słabych stron,
– zrozumienie, że moje zachowania wynikają z genetyki i nie muszę ich zmieniać,
– poznanie swoich ograniczenia i możliwości,
– ustalenie celów, które mogę osiągać,
– zrozumienie, dlaczego z niektórymi ludźmi łatwo się dogaduję, a z innymi mam trudność (irytują mnie).

Structogram pozwala mi być osobą silną, autentyczną i spójną.
Polecam każdemu!

Magdalena Gębska

Ze szkolenia jestem bardzo zadowolona. Na chwilę obecną przyglądam się bardziej wnikliwie osobom, z którymi współpracuję, żeby określić ich  kolor.
Prywatnie też zrozumiałam, dlaczego mój partner widzi świat inaczej, niż ja. Wcześniej to mnie irytowało, teraz podchodzę do tego, że tak musi być i nie da się tego nie zmienić.