STRUCTOGRAM®

Za każdym sukcesem w biznesie stoją ludzie – zarówno Twoi klienci jak i Twoi współpracownicy. To dzięki znajomości ich potrzeb, motywów i potencjału zyskujesz przewagę na rynku. Proponuję Ci zestaw 4 szkoleń, dzięki którym odkryjesz, czego potrzebuje Twój klient/współpracownik.

Czy to magia? Nie. To nauka.

Zostało naukowo udowodnione, że ważne cechy osobowe człowieka zależą od indywidualnej struktury jego mózgu. Znany amerykański badacz ludzkiego umysłu, profesor Paul D. MacLean ustalił, że nasz mózg składa się z trzech systemów różniących się wiekiem ze względu na ich historię ewolucyjną, oraz funkcjami, które spełniają. Te trzy zupełnie różne umysły muszą współpracować razem w „trójdzielnym mózgu” i komunikować się między sobą, jednakże każdy z nich przestrzega swoich określonych „reguł gry”. Ludzkie zachowania ewoluują jedynie na skutek wzajemnego oddziaływania instynktownych i intuicyjnych reakcji pnia mózgu, impulsywnych i emocjonalnych reakcji układu limbicznego oraz racjonalnych reakcji wychodzących z kory nowej.

Czym jest BIOSTRUKTURA?

Jest to podstawowa struktura naszej osobowości. Są to genetyczne zachowania, niezmienne w życiu dorosłym, dlatego też są nazywane biostrukturą. Za pomocą narzędzi analizy biostrukturalnej możemy poznać indywidualną strukturę naszej osobowości oraz osobowości innych ludzi. Te narzędzia to „Structogram” oraz „Triogram”

STRUCTOGRAM 1

Klucz do poznania samego siebie

STRUCTOGRAM 2

Klucz do poznania drugiego człowieka

STRUCTOGRAM 3

Klucz do poznania klienta

STRUCTOGRAM 4

Klucz do przywództwa i budowania zespołu